T_Send Opis gg na stronie Napisano 22.10.2008 o 23:53
Jak w temacie.
Generalnie całość mojej koncepcji jest dość rozbudowana, aczkolwiek zbiega sie do jednego miejsc.
Zamiast statusy w postaci obrazku słoneczka, napisu etc. chcę by opis, w którymkolwiek stanie się wyświetlał.
Np. Jeśli opis mam "Wyjechałem w góry. Wracam za tydzień.", żeby dokładnie ten opis sie wyświetlał na stronie.
Sam skrypt byłby wyjątkowo uniwersalny, natomiast ja kombinuję, aby tą zawartość umieścić w stawce html/java w pliku xml kanału rss, co by spowodowało, że w opisie mojego kanału rss zawarty będzie opis gg.

Czy pojawi się taki skrypt, czytający status gg?

Ew. Odpowiedzi i sugestie lub tez info o istniejących skryptach do czytania opisu, proszę nadsyłać na e-mail .

Wawi :) RE: Napisano 25.10.2008 o 12:28
niestety, taki skrypt sie nie pojawi .
swego czasu miałem wstawić tę usługę na mojej stronie, ale zrezygnowałem z tego. protokół gadu-gadu zachowuje sie tak niestabilnie że częsciej by to nie działalo niż działało, więc na dziś nic z tego nie będzie

Gość RE:status opisowy Napisano 07.02.2009 o 13:46
Jest taka możliwość - http://www.maro.dolsat.pl/gg/   niestety strona jest chyba w budowie ale skrypt działa. Sprawdzałem dzisiaj i jest ok

Wawi :) RE: Napisano 08.02.2009 o 13:10
nie napisałem że jest to niemożliwe, ale że nie wprowadzę tego skryptu, ponieważ źle będzie działał.